Ознака: на Општина Карпош

Uncategorized Македонија

Детели од Обвинителството за Јакимовски: “Масакр“ на буџетот на Општина Карпош

Надлежен Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција до судијата на претходна постапка при Основниот суд Скопје 1 Скопје, достави предлог за определување мерка […]