Ознака: нов дрес

Меѓународен фудбал

Јувентус го претстави новиот дрес

Јувентус го претстави новиот дресЕвропскиот вицешампион Јувентус го претстави новиот домашен дрес за следната сезона. Дресот е креација на Адидас. Европскиот вицешампион Јувентус го претстави новиот домашен дрес за следната […]