Ознака: Пујол

Меѓународен фудбал

Меси, Чави и Пујол верни на Барселона

Тројцата првотимци на екипата на Барселона денес потпишаа продолжување на договорот со каталонскиот гигант. Лионел Меси, Чави Ернандез и Карлс Пујол ја продолжија верноста кон тимот на Барселона. Во официјалното […]