Ознака: рака

Живот

Видео: На ова девојче му помодрела и му отекла раката: Кога родителите откриле од што – СЕ ЗАПРЕПАСТИЛЕ

Кели Кук е девојче од Тексас кое во дворот на градинката ја каснало змија.Инаку, родителите кои ги пуштаат надвор своите деца, внимаваат на нив да не се повредат во текот […]

Контроверзни фајлови

На фотографија стара 100 години пронашле ВОЗНЕМИРУВАЧКИ ДЕТАЉ: Погледнете ги жените во вториот ред!

Оваа фотографија е стара повеќе од 100 години, но во последно време стана предмет на интензивна дебата на социјалните мрежи.Жена која се претставила како Линда, ја објавила фотографијата и напишала: […]

Фото

Нејзината секси фотографија после 13 години стана интернет хит! Поради еден бизарен детаљ

На прв поглед делува  како најобично  селфи во  провокативна поза. Но, доколку се загледате малку подобро, ќе видите детал кој  одскокнува.Иако оваа фотографија е стара најмалку 13 години бидејќи  премиерата […]

Видео

ВИДЕО: За време на секси танц во бикини, ја ставила раката во гаќичките

Прекрасниот летен ден на оваа јахта, екипажот одлучи да го зачини со еден секси танц дуел. Главните ликови се една убавица и малку пополнет маж. До моментот кога  танчерката ја […]