Ознака: Рамона Фаган

Црна хроника

ТРАГЕДИЈА НА ПЛАЖА: 21-годишна девојка смртно страдала откако паднала од балкон!

Дваесет и едно годишна девојка, која се радувала на годишниот одмор очекувајќи летна забава, смртно страдала откако паднала од балкон на хотел на Тенерифите.Рамона Фаган, од Корк во Ирска, загинала […]