Ознака: Рики Алварез

Меѓународен фудбал

Во Интер не веруваат во Алварез

Аргентинскиот интернационалец од редовите на Интер е убеден дека овој тим нема доверба во неговите квалитети. Рики Алварез се најде во стартната постава на Интер на мечот против Џенова, но […]