Ознака: силува

Вести

Погледнете каква лекција добил манијакот кој пробал да силува девојка

Манијак сакал да силува девојка, но во тој момент дошло нејзиното момче… погледнете каква лекција си добил.Вилијам Матсон (52) од Јужна Каролина вака изгледа откако се обидел да силува девојка […]

Црна хроника

Поради видео игра се обидел да ја силува и ја убил својата мајка!

Тринаесет годишниот Ноа Крукс од Ајова, бил обвинет за убиство и обид за силување на неговата мајка. Тој признал дека го сторил кривичното дело затоа што неговата мајка му ја […]