Ознака: снимање

Сцена

Каубојка во БОМБАСТИЧЕН фустан со кравји принт! Карлеуша дојде на снимање во невидено издание!

Носеше и детал што ретко го носи – чанта, овој пат со потпис „Louis Vuitton“, додека сандалите се „Yves Saint Laurent“ Таа знае како да изненади – со сè, особено […]

Сцена

Се снима филм за животот на Аца Лукас, а главната женска улога и се нуди на неговата поранешна сопруга!

– Што се однесува до ликот на Аца Лукас, интересен би бил младиот актер Владимир Ковачевиќ. Би можел верно да го игра Лукас, само ако Аца одлучи така – објасни […]

Занимливости

ПАМЕТЕН ТОАЛЕТ: Ве снима, анализира и ве предупредува на 10 видови болести

Со напредокот на науката и технологијата нашето одење во тоалет во иднина би можело да претставува не само олеснување за нашиот организам, туку и ослободување од некои стравови за нашето […]

Сцена

Се обиде да ги сокрие и побегне: Карлеуша во „Ѕвездите на гранд“ со лекови излезе од автомобилот

Јелена Карлеуша кришум се врати од Кина и отиде на снимањето на Ѕвездите на Гранд, каде не се одвојувала од својот телефон и лекарствата.Таа цело време е под присмотра на […]

Сцена

Кога дознал дека му остануваат уште три месеци живот сторил нешто неверојатно

Маринко Маџѓаљ роден на 21. август 1978 година во Белград, а поголемиот дел од дестството го поминал во Котор каде и израснал. Маџѓаљ дипломирал во 2000 година на Факултетот за […]

Сцена

ФОТО: Карлеуша се појави на снимање без гаќички и ги изненади присутните во студиото

Јелена Карлеуша од година во година е сѐ посексипилна, а кај и да се појави ги остава луѓето без зборови.Таа на снимања често се појавува полугола, но овој пат покажа […]

Сцена

Ова не го даваат на телевизија. Вики ѝ се закани на Марија: „Немој повеќе…“

Нови несогласувања при снимањето на „Ѕвездите на Гранд“. Имено, Вики Миљковиќ ја предупредила Марија Шерифовиќ да не предизвикува тензија на снимањата и да не инсинуира нејзини изјави, бидејќи така предизвикува […]