Ознака: снимање

Сцена

Шок најава на Марко Миљковиќ: „Породувањето на Луна ќе го снимам со дрон“!

Марко Миљковиќ поради коронавирусот нема да смее да присуствува на породувањето на неговата сопруга Луна, па ссмислил како да го сними раѓањето на нивната ќерка Миа. „Поради корната, лекарите не […]

Сцена

Каубојка во БОМБАСТИЧЕН фустан со кравји принт! Карлеуша дојде на снимање во невидено издание!

Носеше и детал што ретко го носи – чанта, овој пат со потпис „Louis Vuitton“, додека сандалите се „Yves Saint Laurent“ Таа знае како да изненади – со сè, особено […]

Сцена

Се снима филм за животот на Аца Лукас, а главната женска улога и се нуди на неговата поранешна сопруга!

– Што се однесува до ликот на Аца Лукас, интересен би бил младиот актер Владимир Ковачевиќ. Би можел верно да го игра Лукас, само ако Аца одлучи така – објасни […]

Вести

Заев: ме снимал син му на Верушевски

Заев: ме снимал син му на Верушевски Заев одговарајќи на новинарско прашање на својата прес конференција го изјави следното: „Соговорникот што ме снимал е господинот Александар Верушевски. На ручек е […]

Занимливости

ПАМЕТЕН ТОАЛЕТ: Ве снима, анализира и ве предупредува на 10 видови болести

Со напредокот на науката и технологијата нашето одење во тоалет во иднина би можело да претставува не само олеснување за нашиот организам, туку и ослободување од некои стравови за нашето […]

Сцена

Се обиде да ги сокрие и побегне: Карлеуша во „Ѕвездите на гранд“ со лекови излезе од автомобилот

Јелена Карлеуша кришум се врати од Кина и отиде на снимањето на Ѕвездите на Гранд, каде не се одвојувала од својот телефон и лекарствата.Таа цело време е под присмотра на […]

Сцена

Кога дознал дека му остануваат уште три месеци живот сторил нешто неверојатно

Маринко Маџѓаљ роден на 21. август 1978 година во Белград, а поголемиот дел од дестството го поминал во Котор каде и израснал. Маџѓаљ дипломирал во 2000 година на Факултетот за […]

Сцена

ФОТО: Карлеуша се појави на снимање без гаќички и ги изненади присутните во студиото

Јелена Карлеуша од година во година е сѐ посексипилна, а кај и да се појави ги остава луѓето без зборови.Таа на снимања често се појавува полугола, но овој пат покажа […]