Ознака: фамилија

Сцена

Сузана Јовановиќ едвај се борела за старателство над синот – првиот сопруг со сите сили се обидел да и го одземе детето: ОВАА ЖЕНА и помогнала и ја ставила во долгови

Поранешниот сопственик на „Гранд“, Саша Поповиќ и пејачката Сузана Јовановиќ од својата долгогодишна љубов ја имаат ќерката Александра. Иако Сузана има син со мажот со кој беше во брак пред […]

Сцена

Пејачката ја снимаше Анастасија и нејзиното момче- еден детаљ ќе ви открие во каков однос е Цеца со идниот зет

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ покажа на сите каков иден зет ќе има, а доказ за тоа е видео снимката која ја направи пејачката. Иако таа ретко снима детали од […]

Сцена

Пукна тиквата помеѓу Лепа Брена и Александра Пријовиќ

Лепа Брена ги покани Филип, Александра и нејзината мајка, Борка Михајловиќ, на годишен одмор во Дубаи и на Малдивите, велејќи дека сака да ги почести, откако од продажбата на Гранд […]

Сцена

Семејството е нејзиното најголемо богатство: Бремената Сека сподели прекрасни моменти со фановите

На почетокот на јуни, Сека Алексиќ се пофали дека е бремена и повторно ќе стане мајка. Таа во бракот со Вељко го има синот Јаков, а бидејќи е во рана […]

Живот

„Да се биде со саканите е најдобрата традиција за празниците“

Да се биде со саканите е најдобрата традиција. Ова е мотото по кое една авиокомпанијата се водеше во пресрет на Божиќните и новогодишни празници. Компанијата одлучи да ги изненади и […]

Сцена

Сека Алексиќ објави фотографија од нејзиниот брат

Пејачката Сека Алексиќ ги воодушеви своите фанови објавувајќи фотографија која доби илјадници позитивни коментари. Станува збор за фотографија на која се братот на пејачката и нејзиниот син прегрнати во раце. […]