Ознака: Филипо Инзаги – статус

Меѓународен фудбал

Инзаги на чекор до клупата на Милан

Филипо Инзаги ќе стане нов тренер на младинскиот тим на Милан. Поранешниот напаѓач на екипата на Милан се пензираше минатото лето, и веднаш започна со работа во младинските погони на […]