Ангелов го велича Заев за промената на името

Loading...

Со право Ангелов вели дека тоа што не им успеало на многумина премиери и претседатели на држава, му успеало на Заев. И така збор по збор Ангелов му дели хвалоспеви на Заев. Не ни е јасна трансформацијата, но нека им биде. За сепак да запамети историјата ќе го пренесеме видео обраќањето па ценете си сами. 

 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...