Велосипедист во неверојатен спуст низ планина (ВИДЕО)

Loading...

Снимката на маунтинбајкерот е направена со GoPro и на неа се гледа како вози со полна брзина и прецизност низ пречките во шумата.
Прескокнува преку нив со леснотија и без големи потреси на велосипедот. Дури успева и да претрка друг велосипедист, кој  удара во дрво и паѓа.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...