Видео: Шајк Ирина е прилично фина!

Совршената руска манекенка Ирина Шајк снимаше видео за Sport Illustrated за 50 најзгодни модели за костими за капење.
Во својот мини костум за капење или топлес, дефилираше по улици, на плажа, по фонтани. Разбирливо е како дојде до колапс во сообраќајот, кога сите сакаа да погледнат за што станува збор.
Кристиано Роналдо е прав среќлија.  
 Совршената руска манекенка Ирина Шајк снимаше видео за Sport Illustrated за 50 најзгодни модели за костими за капење.

Пронајдете не на следниве мрежи: