Виолета Бошковска за Наталија Ивчева (видео), каде ќе ги трошиш 100.000 евра од Груевски?

Loading...

Изјава на Виолета Бошковска за Наталија Ивчева. Овие две семејства беа до сега поврзани во кумска врска. Како што изјави Виолета во амбасади низ Македонија Наталија Ивчева зборувала дека и биле дадени 100.000 евра од Груевски за да премине во неговата партија. 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...