Влатко Ѓорчев и Никола Мицевски гласале за АРМИЈА НА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА? – говореше Нола Исмајловска

Loading...

Влатко Ѓорчев и Никола Мицевски гласале за АРМИЈА НА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА? Како и друго 5 пратеници на ВМРО-ДПМНЕ.
Како што може да се види во видеово за ова беа обвинети од говорницата на парламентот, нешто пред да се распушти истиот…

За АРМИЈА НА СЕВЕРНА ГЛАСАЛЕ И ЃОРЧЕВ ВЛАТКО…

За АРМИЈА НА СЕВЕРНА ГЛАСАЛЕ И ЃОРЧЕВ ВЛАТКО…

Gepostet von Александар Македонски am Montag, 17. Februar 2020

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...