Влатко Ѓорчев и Никола Мицевски гласале за АРМИЈА НА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА? – говореше Нола Исмајловска

Влатко Ѓорчев и Никола Мицевски гласале за АРМИЈА НА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА? Како и друго 5 пратеници на ВМРО-ДПМНЕ.
Како што може да се види во видеово за ова беа обвинети од говорницата на парламентот, нешто пред да се распушти истиот…

За АРМИЈА НА СЕВЕРНА ГЛАСАЛЕ И ЃОРЧЕВ ВЛАТКО…

За АРМИЈА НА СЕВЕРНА ГЛАСАЛЕ И ЃОРЧЕВ ВЛАТКО…

Posted by Александар Македонски on Monday, February 17, 2020

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.