Генијални алатки за чистење кои сигурно ќе сакате да ги пробате

Од супер практични папучи дизајнирани за темелно чистење на стапалата и петите до ефикасно чистење на накитот, без воопшто да се трудите.
Токму следното видео ни докажува дека иновативноста на произведувачите навистина е бескрајна!

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.