Доказ: Миленко праќа љубовни воздишки на Мери, Гусар да не се мешал негова била оваа лавица

Ти па Мери, цел работен век со проблеми!
Закани, неплатени придонеси, пари на рака!!!
Ахххх, бељаџике мала…
Мери ма, признај дека само јас те “нападнав” со ЧЕЖЊА.
Напад нежен, влажен, емотивен и романтичен.
Се распрашував дали малку си се здебелилка, или не. Дали ги носиш идтите маички…
И, така…
Еден збор беше пишан: ЧЕЖЊА.
А, еве ти сега да видиш како личи напад од ропак и идиот.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.