Куманово стана општина во Северна Македонија – на некој ептен му се брза

Loading...

Ете и тоа се случи. Куманово е веќе општина во Северна Македонија според извори на интернет. На некој како што може да видите ептен му се брза да го спроведе договорот. Вашите коментари оставете ги во постот на Фејсбук. Ако имате дополнителни извори ве молиме да ни ги пратите да ги објавиме.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...