НЕВЕРОЈАТНО: ФИЛМ ЗА ВОЗРАСНИ НА ПУНКТ ЗА ПЛАЌАЊЕ ОД ПОЦ (ВИДЕО)

Ова видео морате да го видите. Ете и ова има во Скопје.

Се работи за автомат од паркинг зоната 1.

Од ПОЦ велат дека најверојатно се работи за хакерски напад.

After midnight show!!! #mynewcommercial ЈП Паркинзи на Општина Центар фала ви за соработката!

Posted by Miroslav Petkovic on Monday, February 3, 2020

Видеото е снимено од корисник на пунктот…

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.