НЕВЕРОЈАТНО: ФИЛМ ЗА ВОЗРАСНИ НА ПУНКТ ЗА ПЛАЌАЊЕ ОД ПОЦ (ВИДЕО)

Loading...

Ова видео морате да го видите. Ете и ова има во Скопје.

Се работи за автомат од паркинг зоната 1.

Од ПОЦ велат дека најверојатно се работи за хакерски напад.

After midnight show!!! #mynewcommercial ЈП Паркинзи на Општина Центар фала ви за соработката!

Gepostet von Miroslav Petkovik am Montag, 3. Februar 2020

Видеото е снимено од корисник на пунктот…

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...