Палевски: Браво Заев мочко струмички

Loading...

Љупчо Палевски објави видео од вечерашново тепање на народот пред Собранието на РМ на својот фејбук профил. На видеото се гледа бруталноста на нападод врз мирољубивиот народ. Се гледаат топовски удари и дејството кое солзавецот го има врз него. Проследете. Македонија прејде во тоталитарна држава пар екселанс. За жал.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...