ПаркетДон – професионалци што ви требаат за вашиот паркет

Паркетот е доста популарен и неговата примена е широко распространета. На просториите им дава посебен идентитет, чувство на топлина и удобност. Она што првенствено го издвојува од останатите подови е тоа што е од природно дрво, доста е квалитетен и доколку адекватно се одржува може да трае и со генерации.

Паркетот лесно се чисти и одржува и бидејќи е со органско потекло совршен е за астмичари и оние кои се изложени на чести алергии.

Специјализирани сме за монтажа и обработка секаков тип на под.

Комплетна услуга за вашиот паркет
Редење, стругање, фугирање, лакирање, полирањe и тонирање.

Стругање на подот без прашина. Користиме најнови машини за стругање на подот кои се дирекно поврзани со индустриска правосмукалка и со тоа не создаваме никаква прашина или било каков отпад во вашиот дом.

На следниот линк до ПОТРЕБНИТЕ КОНТАКТИ со момциве што ќе ви го трансформираат живеалиштето во нешто сосема поинаку.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.