Сакате заоблен и стегнат задник? 20 минути ефикасни вежби кои мора да ги правите секој ден

Доколку сакате цврст и затегнат задник, треба веднаш да почнете да тренирате.

Ви предлагаме комплет домашни вежби во траење од 20 минути.
Правете ги секој ден и вашите напори сигурно ќе бидат наградени.

Погледнете го планот за обука:

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.