Сафет Бишевац – милиони евра одат во џеповите на врхушката на ДПМНЕ

Loading...

Сафет Бишевац – милиони евра одат во џеповите на врхушката на ДПМНЕ

Да се потсетиме како беседеше Сафет Бишевац од парламентарната говорница за партијата на чија што сега листа е кандидат за пратеник. Интересни времиња, пресврти и така натака…

Сафет Бишевац – Милиони евра одат во џебови на високи функционери!!

Сафет Бишевац – Милиони евра одат во џебови на високи функционери!!

Gepostet von Puls24.mk am Mittwoch, 11. März 2020

Прочитајте и ова:

Сафет Бишевац: добар ден отпораши, да го победиме ГРУЕВСКИ! (видео)

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...