Сафет Бишевац – милиони евра одат во џеповите на врхушката на ДПМНЕ

Сафет Бишевац – милиони евра одат во џеповите на врхушката на ДПМНЕ

Да се потсетиме како беседеше Сафет Бишевац од парламентарната говорница за партијата на чија што сега листа е кандидат за пратеник. Интересни времиња, пресврти и така натака…

Сафет Бишевац – Милиони евра одат во џебови на високи функционери!!

Сафет Бишевац – Милиони евра одат во џебови на високи функционери!!

Posted by Puls24.mk on Wednesday, March 11, 2020

Прочитајте и ова:

Сафет Бишевац: добар ден отпораши, да го победиме ГРУЕВСКИ! (видео)

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.