Таа излегува на бина и свадбарите се вкочануваат

Loading...

Таа излегува на бина и свадбарите се вкочануваат.

Кристина Пуцеану е најпопуларна ориентална танчарка во Романија и регионов. А има и зошто.

Видеото погледајте го тука: 

Мешање на свадба, гостите подзинати

Мешање на свадба, гостите подзинати

Gepostet von Puls24.mk am Sonntag, 5. April 2020

ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА КРИСТИНА И ТУКА: 

Кристина најдобрата ориентална денсерка од Романија

Еве како се полудува на свадба – романкава со деколте ги поремети гостите

Мешање на свадба, гостите се пореметија

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...