Таа излегува на бина и свадбарите се вкочануваат

Таа излегува на бина и свадбарите се вкочануваат.

Кристина Пуцеану е најпопуларна ориентална танчарка во Романија и регионов. А има и зошто.

Видеото погледајте го тука: 

https://www.facebook.com/Puls24.mk/videos/239274190790683

ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА КРИСТИНА И ТУКА: 

Кристина најдобрата ориентална денсерка од Романија

Еве како се полудува на свадба – романкава со деколте ги поремети гостите

Мешање на свадба, гостите се пореметија

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.