ТЕЛОТО ѝ е исцртано од глава до пети, а сака да позира ГОЛА: Мајката на три деца целото богатство го потрошила на тетоважи


Жената која го покри речиси целото тело со тетоважи е мајка на три деца, а на Инстаграм често објавува разголени фотографии.

Александра Јасмин од Финска е уметничка и љубителка на тетоважи, која го има речиси целото тело покриено со слики и често го одзема здивот на многу фанови на социјалните мрежи.

Александра ги израдува своите следбеници на Инстаграм со прекрасни слики од нејзините тетоважи, а често позира и гола.

Сепак, има и такви кои коментираат дека била многу поубава пред сите тие тетоважи и дека тоа воопшто не и било потребно.

Мајката на три деца одлучила да се облече за да го покаже своето тело на провокативната фотографија.

– Утро во мојот удобен кревет. Ситници кои ме прават среќна – напишала под фотографијата на која позира целосно гола.

Не им требаше долго време на следбениците на социјалните мрежи да ја забележат нејзината фотографија бидејќи објавата собра тони лајкови.

– Мојот прекрасен ангел – рече еден следбеник.

– Феноменален како и секогаш… ти си посебна убавица – додаде друга.

Александра веќе некое време споделува фотографии од нејзините тетоважи. Може да се пофали со стотици слики, вклучувајќи голема мачка на стомакот, како и черепи над меѓуножјето.

Нејзиното чело, образите и брадата се исто така насликани. Како што еднаш откри, и биле потребни години и години за целосно да го покрие своето тело со тетоважи.

Пронајдете не на следниве мрежи: