Фото

Фото

Фото: Станија со нови провокативни фотографии

Станија моментално се одмара на Мајами бич каде што ја направи оваа фотосесија.  Облечена само во костим за капење Станија е провокативна како и секогаш. Уживајте. Kako изгледаше Станија пред […]

Фото

Фото: Во духот на мирот и пријателството, ЛЕКЦИЈА ПО НАВИВАЊЕ ЗА ЦЕЛ ФУДБАЛСКИ СВЕТ ОД ГРЦИТЕ И ТУРЦИТЕ!!!

Натпреварот од Европа Лига што се одигра вчера во Кипар помеѓу екипите на кипарски АЕЛ од Лимасол, и турски Фенербахче, беше натпревар од висок ризик, но, на изненадување на сите, […]

Фото

Тие се и фотографи и модели

  Тие не само што знаат да се сликаат, тие знаат и да сликаат. Девојките ваквите фотографии најчесто ги користат за да ги испормовираат своите облини на социјалните мрежи. Уживајте […]