Избор на уредникот

Избор на уредникот

Папараците успеаа да ги уловат гакичките на Кармен Електра

Кармен Електра ја направи класичната грешка со непрекрстување на нозете. Доволен е само еден миг за папарацитете да ја искористат ситуацијата. Резултатот од грешката на 40 – годишниот модел може […]

Избор на уредникот

Како изгледала младата Хали Бери на изборот за мис во 1986-та година?

Хали Бери (46) во 1986-та година учествувала на Изборот за Мис на светот, каде што се натпреваруваше за титулата „најубава девојка“. Пред да стане дел од најпознатите холивудски актери, не […]

Избор на уредникот

Сакате да изгледате како Ким Кардашијан? Ви требаат само 84 илјади евра годишно!

Сега познато е колку точно пари се потребни за Ким секојдневно да блеска во најдобро издание. Станува збор за неверојатни 84 илјади евра годишно. Во овој износ не се вклучени […]

Избор на уредникот

Како Путин ги почести олимпијците за постигнатиот успех?

Владимир Путин дефинитивно знае како да ги награди руските спортисти за постигнатиот успех. Рускиот претседател им честитал на сите спортисти и тренери кои биле дел од летните Олимписки игри во […]

Избор на уредникот

Виолета Бошковска за Наталија Ивчева (видео), каде ќе ги трошиш 100.000 евра од Груевски?

Изјава на Виолета Бошковска за Наталија Ивчева. Овие две семејства беа до сега поврзани во кумска врска. Како што изјави Виолета во амбасади низ Македонија Наталија Ивчева зборувала дека и […]

Избор на уредникот

Ивчева и се закани на Бошкоска: Ќе ги потрошам парите да ве уништам!

Сопругата на Љубе Бошкоски, Виолета Бошкоска попладнево добила заканувачки пораки од Наталија Ивчева која премина во ВМРО-ДПМНЕ. Пораката следи откако Бошкоска за медиумите изјави дека трансферот на Наталија Ивчева во […]