Нега и убавина

Нега и убавина

Опра Винфри ослабела 20 килограми со помош на оваа феноменална диета

Опра Винфри никогаш не ја криела својата борба против килограмите. Славната водителка ги пробала сите можни диети, но секогаш ги враќала симнатите килограми. На крај признала дека се обидувала да […]