Магазин

Филм

Анџелина Џоли ќе глуми заедно со нејзината 4-годишна ќерка

Ќерката на најпознатата холивудска двојка, Анџелина Џоли и Брет Пит, ќе ја добие својата прва улога на филмското платно на 4-годишна возраст. Малата Вивиен Џоли-Пит ќе ја глуми принцезата Аурора […]

Избор на уредникот

Лејди Гага стана бринета за „Louis Vuitton“

  Познатата поп пеачка Лејди Гага на својот Twitter профил напиша: „Дефинитивно се чувствувам помалку русокоса во последно време и малку повеќе прогресивна бринета. Јас сум „Louis Vuiton“ кафеава“. Таа […]

Избор на уредникот

Како изгледаат нозете на најпознатата манекенка во светот?

Кејт Мос беше синоним за совршена жена. Но, за жал во последно време таа се повејќе разочарува со нејзиниот изглед. Некогаш познатата манекенка ги оставаше без здив сите кои ќе […]

Избор на уредникот

Ријана и Крис Браун повторно заедно?

  Непознат извор тврди дека Крис ја посетил Ријана минатата недела во нејзиниот дом во Лос Анџелес. „Моментално многу добро се согласуваат, дружат и опуштаат. Крис гледал исечоци од интервјуто на […]

Љубов и секс

Британски спортист раскажува за олимпијада на сексот

Организаторите биле свесни дека може да дојде до вакви авантури на Олимпијада и обезбедиле рекордни 150 илјади кондоми, 50 илјади повеќе од минатата Олимпијада Британскиот учесник на Олимпијадата ни откри […]