Ознака: Драгана Мирковиќ

Сцена

Драгана Мирковиќ во шок: Можев да погинам на сцена

Во текот на снимањето за телевизијата Happy, српската пејачка Драгана Мирковиќ за малку ќе ја погодела диско топка. Имено, топката паднала одкако Драгана ја испеала песната и почнала да се […]