Ознака: игор којиќ

Сцена

Северина Којиќ со една порака му кажа сè на својот сопруг

Пејачката Северина Којиќ ги разнежи својот сопруг и своите обожаватели со фотографијата што ја објави на социјалните мрежи и со пораката што му ја испрати на својот сакан. Пред точно […]

Сцена

Еве што рече Игор Којиќ за фотографиите на Северина

Откако портпаролот на Северина, Томислав Петровиќ реагираше и рече дека станува збор за местенка која на Северина и ја подметнува поранешниот сопруг, се огласи и нејзиниот сопруг Игор Којиќ. Тој […]

Сцена

Северина со емотивна порака му ја честиташе годишнината од брак на Игор

Денес Северина на својот Инстаграм профил објави фотографија од свадбата со Игор Коиќ а со неа на својот сопруг му ја честиташе годишнината од нивниот брак.Северина под фотографијата напиша и […]

Фото

Фото: Фризурата на сопругот на Северина стана ХИТ на социјалните мрежи!

Хрватската поп ѕвезда Северина неретко ја гледаме во различни модни изданија, но сопругот овој пат ја засени.Синот на Драган Којиќ – Кеба на фотографијата во божиќна атносфера која Севе ја […]

Сцена

Северина е бремена: Еве кое име го избра за ќерката!

Северина во последно време се повлече од јавноста, не настапува, не е активна на социјалните мрежи, не се појавува на настани, никаде ја нема.Северина последен пат пееше на роденденот на […]

Сцена

Пукна ли љубовта? Игор ја моли,Северина не се враќа!

Популарната хрватска пејачка Северина се поретко го посетува Белград, а причина за тоа е наводно карактерот на нејзниот свекор Драган Коиќ Кеба.Северина се повеќе време минува во својата родна Хрватска, […]

Сцена

ВИДЕО: Еве што правела Северина кога Игор имал 6 години!

Северина Којиќ денес важи за една од најжешките пејачки во регионот, но на почетокот од кариерата таа изгледала сосема поинаку.Неодамна таа самата на социјалните мрежи сподели настап од минатото на […]

Сцена

Крвава тајна: Погледнете што носат Северина и Игор околу вратот. Многумина ќе се згрозат!

Северина Којиќ носи околу вратот крв од сопругот Игор Којиќ. Пејачката подлегна на бизарен тренд, па го наговори саканиот да извадат крв, да ја стават во шишенца кои си ги […]