Ознака: Инстаграм

18+ Видео Инстаграм

Порно ѕвездата Никол Шеа со провокативно видео на улиците на Њујорк

Порно ѕвездата Никол Шеа со провокативно видео на улиците на Њујорк Видеото го наслови – СЕ МОЛАМ ЗА ЊУЈОРК. Додека снимаше њујорчани подзастануваа да ја погледнат подобро и да снимат […]

Инстаграм Сцена

Миа Калифа – ако дојде крај на светот, погребете ме во овие хаљини

Миа Калифа – ако дојде крај на светот, погребете ме во овие хаљини Миа и Роберт  го закажале венчавањето во јуни, кое поради состојбата со коронавирусот најверојатно ќе го откажат. […]

Видео

Гол предизвик од девојките, реакциите на момчињата – безценети

Гол предизвик од девојките, реакциите на момчињата – безценети Голите девојки ги снимаат реакциите на дечковците, безценето Голите девојки ги снимаат реакциите на дечковците, безценето Gepostet von Puls24.mk am Donnerstag, […]

Сцена

Јелена Ѓоковиќ цензурирана на „Инстаграм“ за лажни вести

Јелена Ѓоковиќ се соочи со цензура на социјалната мрежа Инстаграм. Избришан ѝ е постот во кој објавила видео од американски лекар кој го припишува ширењето на корона вирусот на експанзијата […]

Технологија

Ковид-19 значително ги успорува „Фејсбук” и „Инстаграм”

Kомпанијата „Фејсбук” објави дека за да се избегне загушувањето на интернетот во Европа, привремено ја намалила брзината на протокот на видео содржините на своите социјални мрежи „Фејсбук” и „Инстаграм”. Мерката […]

Инстаграм Сцена

Бонд девојката Олга Кириленко е позитивна на КОРОНА ВИРУСОТ

Олга Кириленко е во самоизолација откако доби позитивни резултати за СОВИД-19 или КОРОНА ВИРУС. Украинската актерка и манекенка во неделата на Инстаграм ПОСТИРАШЕ за да им ги открие вестите на […]

Инстаграм Фото

Херојот што неуморно се бори со КОРОНА ВИРУСОТ има име, се вика Алесиа Бонари

Херојот што неуморно се бори со КОРОНА ВИРУСОТ има име, се вика Алесиа Бонари. Таа на својот Инстаграм профил постираше фотографија од нејзиното измачено лице, потечено и со модринки, после […]