Ознака: крцкав компир

Кулинарство

КРЦКАВ КОМПИР: Ние дознавме во што е ТАЈНАТА, па ви ја пренесуваме и на Вас!

КРЦКАВ КОМПИР: Ние дознавме во што е ТАЈНАТА, па ви ја пренесуваме и на Вас!Состојки: 4-5 средни компири По вкус сол и бибер 1 лажица вегета 3 лажици пченкарно брашно […]