Ознака: маж

Занимливости

ТАНГА ГАЌИЧКИТЕ ГИ ИЗМИСЛИЛ МАЖ: „Ледениот човек“ имал специфично чувство за мода, а неговата облека се чува и денес

Кој би поверувал дека толку мало парче ткаенина може да предизвика ваква дебата, дискусија, па дури и скандал со светски размери? Сепак, не случајно еден од најголемите политички скандали од […]

Љубов и секс

Што забележуваат мажите за време на секс?

Повеќето жени се незадоволни од својот изглед, но ново истражување покажа дека во интимната атмосфера мажите се слепи за нивните недостатоци. Комплексите на некои жени се толку многу, што буквално […]

Сцена

Познат српски актер се ожени со 32 години помлада жена

Познат српски актер се ожени со 32 години помлада жена Медиумите кај нас изминатиот период пишуваа наголемо за врската која заврши со брак, на наш познат доктор со триесеттина години […]

Црна хроника

Маж пронајден починат на бензинска пумпа на патот Штип-Радовиш

Маж пронајден починат на бензинска пумпа на патот Штип-Радовиш На 08.10.2020 околу 16.45 часот во СВР Штип било пријавено дека на бензинска пумпа на магистралниот пат Штип-Радовиш, во патничко возило […]