Ознака: Манчестер Сити – трансфери

Меѓународен фудбал

Манчестер Сити го продава Насри

Англискиот премиерлигашки шампион, Манчестер Сити, е незадоволен од ангажманот на Самир Насри, па медиумите во Англија пренесуваат дека наскоро тој ќе биде продаден. Манчини минатата недела го критикуваше Насри дека […]