Ознака: мараја кери

Сцена

Мараја Кери има ГОЛЕМИ ПРОБЛЕМИ: Сестра и ја уапсија поради…

Отуѓената сестра на Мараја Кери е уапсена за проституирање во Њујорк.Алисон Кери, поранешна проститутка, и ХИВ-позитивна, наводно се вратила на старите навики во петокот, кога е уапсена во акцијата во […]

Сцена

Оваа жена апсолутно нема СРАМ: Пејачката ги премина сите граници!

А тек да го видите нејзиниот вереник…Веќе е познато дека Мараја Кери е прогласена за кралица на невкусот. И овој пат се потврдува тоа! Славната пејачка, повторно докажа дека нема […]

Сцена

Кралица на НЕВКУСОТ! Славната пејачка шокираше со непристојната облека!

Навистина непристојно!Веќе неколку пати сме ја прогласиле за кралица на невкусот, и мислевме дека го достигнала врвот. Но, не! Мараја Кери успеала да се надмине самата себеси. Неверојатно, но вистинито. […]