Ознака: маријана чврљак

Сцена

ПО ВТОР ПАТ ВО ВЕНЧАНИЦА: Погледнете како изгледаше Маријана кога на Немеш му кажа „да“!

По турбулентните „акции“ во кревет во „Големиот брат“, потоа бурните раскинувања и смирувања, Маријана Чврљак и Никола Немешевиќ ја изненадија јавноста со веста дека застанале пред олтар и го изговориле […]

Сцена

Бурната врска доби среќен крај: Се венчаа Маријана и Немеш!

Најпознатата двојка од реалното шоу „Големиот брат“, Маријана Чврљак и Никола Немешевиќ – Немеш, го изговорија судбоносното „да“ пред матичар во Истра, пишуваат хрватските медиуми.Откако две години беа разделени, се […]

Сцена

Се сексаа во Големиот брат, па раскинаа: Сега го „ЗАПАЛИЈА Инстаграм“ со оваа објава!

Пред пет години, целиот Балкан ги гледаше Маријана Чврљак и Никола Немешевиќ – Немеш во реалното шоу Големиот Брат.Тие таму се зближија, имаа и секс, за потоа да се разделат […]