Ознака: овен

Хороскоп

Овен, Рак и Лав: Не е лесно со овие хороскопски знаци

Сите понекогаш имаме лош ден од различни причини. Но, постојат три хороскопски знаци кои се пораздразливи од останатите. Имаат краток фитил и со нив понекогаш е навистина тешко. Овен Импулсивност […]

Хороскоп

Жените со овој хороскопски знак се робинки на страста, но нема да ги освоите лесно

Жените со хороскопскиот знак овен знак обожаваат љубовни игри и тие веднаш би заминале со вас во кревет и би се препуштиле на страственото уживање доколку сте по нивен мерак.Овен […]

Хороскоп

Мажите родени во овој знак се најдобри љубовници!

Доколку  сакате  максимално  да уживате  во  сексот покрај некој кој знае  и  е подготвен тоа да ви  го овозможи, идеалниот љубовик за вас е Овенот.Искусните жени велат дека Овенот во […]

Хороскоп

Жените од овој хороскопски знак се ненаситни во кревет

Кај жените родени во знакот на Овен, љубовта е цврсто поврзана со физичката компонента на односот.Жените родени во овој знак се љубители на љубовните игри и веднаш би заминале во […]