Ознака: овен

Хороскоп

ПАЗЕТЕ СЕ од овие 3 знаци: Тие можат да ја освојат СЕКОЈА жена, но нема да и бидат верни…

Постојат мажи што ги привлекуваат сите жени – но со тоа доаѓа и еден проблем, а тоа е дека ретко на кој аќе и бидат верни.Погледнете во продолжение кои се […]

Хороскоп

Ноември ќе донесе проблеми за овие хороскопски знаци!

Овој месец ќе биде прилично возбудлив, исполнет со стапици и ризици за овие два хороскопски знаци.Овен Ноември е месец на длабоки промени, а астралните влијанија ќе бидат најинтензивни во подрачјето […]

Хороскоп

Жените од овој хороскопски знак би убиле за СТРАСТ, но не се даваат лесно

Жените со хороскопскиот знак овен знак обожаваат љубовни игри и тие веднаш би заминале со вас во кревет и би се препуштиле на страственото уживање доколку сте по нивен мерак.Овен […]

Хороскоп

Мажите од овие хороскопски знаци се НАЈШАРМАНТНИ, но и НАЈПРЕВРТЛИВИ!

Да не се изненадите…Овен Кога се работи за додворување, Овенот е директен и агресивен. што појак пристап, тоа подобро. Тие сакаат да слушаат комплименти, сакаатда бидат најпривлечните особи на планетата. […]

Хороскоп

НИКАКО не се ЗАМЕРУВАЈТЕ со овој хороскопски знак!

Постои еден хороскопски знак, кој е подобро да го одбегнувате во расправии или замерувања, сметаат астролозите.Иако делуваат мирољубило, кога се бесни, подобро да не ги чепкате! Имаат доста трпение за […]

Хороскоп

РОДЕНИ ДА БИДАТ ШЕФОВИ: Овие 2 хороскопски знаци се најуспешни во Зодијакот!

Oвие два хороскопски знаци дефинитивно се најдобри кога се работи за лидерска позиција.Дали е во прашање положбата на планетите кои го одредуваат полето на успехот во животот и способноста на […]

Хороскоп

Дамите во овој хороскопски знак се најголем предизвик за мажите!

Забавна, темпераментна, полна со живот, бунтовна… Дали знаете за кој знак станува збор?Незапирлива и природен водич, родена да биде на чело. Затоа е и првиот знак на зодијакот. Жената Овен […]

Занимливости

Кои хороскопски знаци да очекуваат брак оваа година?

Овновите ги очекува страсна љубовна авантура, Лавовите ќе уживаат првенствено во романтика, а Вагите следнава година брзо ќе се заљубат и веројатно ќе стапат во брак. Овен Немирните љубовни води […]