Ознака: папараци

Сцена

Сакаше да ја напумпа гумата, па не можеше да избегне да не го покаже задникот- Рада Манојловиќ нема среќа со папараците

Пејачката Рада Манојловиќ нема среќа во кратките комбинации, а папараците се почесто ја фотографира нејзината долна облека. Некои би рекле дека за разлика од некои таа барем ја носи долната […]

Видео Сцена Фото

Папарацо пречек за Карлеуша, неможе да диши без да ја фотографираат

Папарацо пречек за Карлеуша, неможе да диши без да ја фотографираат… Откако се обиде да се врати тајно во Белград, таа сепак беше начекана и буквално нападната од папараците. Ова […]

Сцена

Цеца ги покажа бујните гради додека беше на балкон – рај за машки очи!

Папараци на таблоидот „Ало“ од раните утрински часови чекаа пејачката да се прошета по балконот од својата хотелска соба, што таа и го направила, кога во баде мантил излегла да […]

Сцена

Јунакот од „Сам Дома“ конечно проговори за гласините дека зема хероин

Меколи Калкин конечно се отвори по повод гласините за зависноста од дрога во чија сенка беше со години.Во реткото интервју, поранешната мегаѕвезда изјави дека јавноста „не треба по секоја цена […]

Фото

Фото: Кога холивудските убавици јадат мрсна храна

Секојдневно сме навикнати да гледаме како овие убавици се опседнати со килограмите, целулитот, доброто тело, физичката подготвеност и слично. Но папараците, кои се во постојана војна со нив, ги фатија […]