Ознака: Тајмс Сквер

Свет

Њујорчани гледаа вистински спектакл: Брат и сестра на жица го поминаа Тајмс Сквер

Ник и Лијана Валенда го минаа Тајмс Сквер одејќи по жица распната меѓу два облакодери на 25-от кат, а илјадници њујорчани го гледаа овој невиден спектакл. Ник Валенда е искусен […]

Видео

ВИДЕО: На оваа двојка Новата 2019 им започна со односи пред ТВ камери

Најдобар старт на новата година. Заљубена двојка имала секс за време ан вклучување во живо од  дочекот во Њујорк. Фатени на дело, неверојатно видео се шерува преку социјалните мрежи. Еден […]

Вести

Автомобил влета во топлпа луѓе на Тајмс Сквер

Најмалку 10 луѓе се повредени откако автомобил влета во маса луѓе на Тајмс Сквер во Њујорк, јавува Би-Би-Си.Според некои од западните медиуми, во инцидендот едно лице е загинато. Њујоршката полиција […]