Ознака: фотошоп

Сцена

Ги изненади сите: Александра Пријовиќ објави фотографија без шминка и фотошоп!

Александра Пријовиќ објави фотографија без шминка и фотошоп!Откако ја започна љубовта со Филип Живојиновиќ, Александра Пријовиќ е под будно око на јавноста па секогаш мора да изгледа перфектно. Но, многумина […]

Контроверзни фајлови

На фотографија стара 100 години пронашле ВОЗНЕМИРУВАЧКИ ДЕТАЉ: Погледнете ги жените во вториот ред!

Оваа фотографија е стара повеќе од 100 години, но во последно време стана предмет на интензивна дебата на социјалните мрежи.Жена која се претставила како Линда, ја објавила фотографијата и напишала: […]

Живот

Се колне дека задникот ѝ е природен, но кога ќе ги видите фотографиите ќе се запрашате дали ја кажува вистината

Рејлин има повеќе од 120.000 фанови на Инстаграм каде редовно  објавува свои провокативни фотографии. Но, многумина сметаат  дека малку п

Сцена

Фото: БЕЗ ФОТОШОП И ФИЛТЕР: Еве како навистина изгледа Дара Бубамара во бикини

Пејачката која често беше мета на критики поради изгледот, одлучи на сите да им покаже што крие под облекатаДара Бубамара ја отвори летната сезона како и многу колешки, па се […]