Ознака: фризура

Фото

Тијана Дапчевиќ има нова фризура – погледнете што носи под качулката!

Поп пејачката Тијана Дапчевиќ отсекогаш е подготвена да експериментира со стајлингот, а сега се одлучи за необична боја на косата.Пејачката на Инстаграм објавила фотографија од новата фризура. Тијана, која со […]

Видео

Секоја вечер ја виткала косата во маица: Резултатот воодушеви 17 милиони луѓе!

Имате проблем за фризура за следниот ден? Овој трик ќе го реши вашиот проблем!Доколку имате виткана коса, или ја виткате, сигурно знаете дека е скоро невозможно убаво да ја наместите […]

Сцена

БРОЈНИ ПОФАЛБИ од фановите: Тијана позираше со нова фризура!

Македонската пејачка Тијана Дапчевиќ е позната по тоа што сака да експериментира кога е во прашање нејзината фризура.Очигледно и здодеало да биде русокоса, па решила да ја обои во некоја […]

Живот

Оваа невеста до вчера беше анонимна- сега поради фризурата ја знае целиот свет

Имено, Накија и  Џавонте направиле голема свадба на една плажа во Тексас, а невестата и нејзините деверици се појавиле со афро фризури кои  потполно ги залуделе социјалните мрежи.Таа со овој […]

Сцена

Поради ова ЦЕЛ СВЕТ му се поклонува: Кристијано Роналдо ги расплака сите со оваа постапка!

Пристигнуваат многу негативни критики на сметка на Кристијано Роналдо по настапот на Португалија на Европското првенство во фудбал во Франција. Португалците одиграа само 1-1 против Исланд, а Роналдо со ништо […]

Живот

Нејзината фризура ги збуни сите на интернет, а сега сите сакаат ИСТА таква!

Џеј на прв поглед длеува како сосема обична девојка- се додека не помине со прстите низ косата.Шармантната азијатка наизглед има обична боб фризура. Под неа се крие вистинска уметност. Видеото […]