Ознака: фризура

Занимливости

Неверојатна вештина: Фризер ги шиша своите клиенти со превез на очите

Олег Максаков е украински фризер кој работи на косите на своите муштерии на многу необичен начин – со превез преку очите. Сите негови клиенти признаваат дека биле загрижени со исходот […]

Сцена

Николина Пишек со нов имиџ

Прекрасната хрватска водителка Николина Пишек, веќе некој период напорно ја планира својата свадба со српскиот бизнисмен Видоје Ристовиќ. Како што самата вели, таа сака свадбата да биде совршена и токму […]

Сцена

Неверојатна трансформација во Пред и Потоа

Стилистот Небојша Пешевски повторно не изненади со комплетно нова трансформација. Новата кандидатка во рубриката Пред и Потоа доби комплетна трансформација. Перфектно избраната фризура во комбинација со одлична шминка на нашата […]

Љубов и секс

Што открива нејзината фризура за нејзиниот сексуален живот

Можеби фактот дека женската фризура може да открие детали за нејзиниот сексуален живот ви се чинат смешни, но американските психолози тврдат дека може да се дознае многу за женските сексуални […]