Ознака: хорор

Живот

Докторите се запрепастија од мистериозната БОЛЕСТ: Ова девојче живее во ХОРОР!

Докторите во Велика Британија се запрепастија од мистериозната болест на едно деветгодишно девојче.Докторите во Велика Британија се запрепастија од мистериозната болест на едно деветгодишно девојче. Чудната состојба на Ира Саксена […]

Живот

Хорор поради љубомора:12-годишно девојче ја убило својата другарка и го искасапила нејзиното тело

Девојче кое има 12 години ја убило својата другарка која била една година постара од неа. Притоа, телото на другарката го обезглавила и ги исекла нејзините раце. Делото се случило […]