Жешко лето: Во мода се овие бикини

Уште еден модел бикини, освен оној минитурниот, ова лето ќе биде хит на плажите, а тоа се превртените бикини.
На социјалната мрежа Инстаграм веќе се нижат голем број фотографии од овој модел.
Се работи за модел чии прерамки се врзуваат точно на градите, што октрива многу повеќе, отколку што сокрива, а визуелно ги зголемува градите. Овие бикини сепак носат ризик од несакано излегување на градите од костимот.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.