Папарацо пречек за Карлеуша, неможе да диши без да ја фотографираат

Loading...

Папарацо пречек за Карлеуша, неможе да диши без да ја фотографираат… Откако се обиде да се врати тајно во Белград, таа сепак беше начекана и буквално нападната од папараците. Ова не е баш вообичаена слика за кај нас… Но таму изгледа вака. 

Карлеуша бегаше од папараците

Gepostet von Александар Македонски am Montag, 21. Januar 2019

Бидејќи аферата поприма континентални димензии и има секојдневно нови информации, се за КАРЛЕУША ПРОЧИТАЈТЕ СЕГА И ТУКА

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...