Родителите се виделе со БОКИ13. Имал рани по лицето

Родителите се виделе со БОКИ13. Имал рани по лицето и повреда на раката.

БОКИ13 своевремено изјави:

„Можеби  ќе звучи банално за вас, некои аналитичари можеби ќе се смеат мислејќи дека сум луд, но во овој момент велам дека следниот лидер на оваа земја е пред вас и дека планирам да се занимавам со политика“ –  рече Јовановски.
Инсерти од поубавите времиња за БОКИ13 кога беше на ало со политичката и естрадна елина на државава…

По посетата таткото на БОКИ13 изјави дека иако има повреди и е изложен на тортура тој бил во јака психичка состојба…

Досега државата не се произнесе за овој најнов инцидент. Нема посочено кој е виновен, дали и што се случило. Не се знае кој ова го направи и зошто? Како и дали некој ќе биде земен на одговорност за ова.

Не сакаме да звучиме банално и непристојно, но работава ни личи на народнава – ТЕПАН СИ Е ТЕПАН…

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.