Ќерката на Жељко Јоксимовиќ објави фотографија во бикини

Пејачот Жељко Јоксимовиќ од својот прв брак има ќерката Мина,која очигледно израснала во вистинска убавица.Мина Јоксимовиќ многумина ја паметат како симпатично девојче со голем талент за музика,меѓутоа на мажите им го помати паметот со фотографиите кои ги става на социјалните мрежи. Освен убавите облини,младата Мина плени со убавината која ја наследила од својата мајка.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.