Ознака: ава

Сцена

Ава била во затвор поради уцена на професор, на суд тврдела дека тој сексуално ја вознемирувал

Најнестабилната учесничка во Големиот Брат Ава, нејзиниот дечко Спиро и нејзината мајка, во октомври 2009 година се уапсени под сомнение дека изнудиле 9.000 евра од професорот Живко Нижиќ(65) кој на […]

Сцена

Таткото на Ава:Таа е само разгалена и емотивна, сигурно не е луда!

Хистеричното однесување, плачење, шетањето по куќата без облека, сето тоа ги вознемири ученсиците во шоуто Големиот Брат.  По коментарите дека Ава потекнува од измамничко семејтво се огласи и нејзиниот татко. […]